beeld
 Herman Gorter 

Dienstregeling lijn 410
van Bergen aan Zee naar Bergen (Plein)

De dienstregeling geldt van maandag t/m zaterdag (op zon- en feestdagen rijdt de buurtbus niet).
Feestdagen in 2018: 1 januari, 2 april, 27 april, 10 mei, 21 mei, 25 en 26 december.
Op zaterdag worden de eerste ritten (in de gele kolommen) niet gereden.


Overzicht van alle dienstregelingen
Plaats Straat/halte                                        
  NIET op zaterdag maandag t/m zaterdag
EGMOND AAN ZEE Voorstraat / busstation V 08:14 09:14 10:14  11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:03
BERGEN AAN ZEE Zeeweg / busstation V 08:3109:0509:3110:0510:3111:05 11:3112:0512:3113:0513:3114:0514:3115:0515:3116:0516:3117:0517:21
  Verspijckweg / het Zeehuis   08:3409:0809:3410:0810:3411:08 11:3412:0812:3413:0811:3414:0814:3415:0815:3416:0816:3417:0817:24
  Zeeweg / Elzenlaan   08:3509:0911:3510:0910:3511:09 11:3512:0912:3513:0913:3514:0914:3515:0915:3516:0916:3517:0917:25
  Zeeweg / de Franschman   08:3709:1109:3710:1110:3711:11 11:3712:1112:3713:1113:3714:1114:3715:1115:3716:1116:3717:1117:27
BERGEN Eeuwigelaan / Middenblink   08:3809:1209:3810:1210:3811:12 11:3812:1212:3813:1213:3814:1214:3815:1215:3816:1216:3817:1217:28
  Eeuwigelaan / Mosselenbuurt   08:3909:1309:3910:1310:3911:13 11:3912:1312:3913:1313:3914:1314:3915:1315:3916:1316:3917:1317:29
  Komlaan   08:4009:1409:4010:1410:4011:14 11:4012:1412:4013:1413:4014:1414:4015:1415:4016:1416:4017:1417:30
  Plein (centrum) A 08:4209:1609:4210:1610:4211:16 11:4212:1612:4213:1613:4214:1614:4215:1615:4216:1616:4217:1617:32
Bus 166 naar Alkmaar V 09:0609:3610:0610:3611:0611:3612:0612:3613:0613:3614:0614:3615:0615:3616:0616:3617:0617:3617:36
SCHOORL Laanweg (centrum)   08:59 09:59 10:59  11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 
CAMPERDUIN strandafgang Camperduin A 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10