beeld
 "Jonas en de walvis" 

Dienstregeling lijn 410
van Bergen (Plein) naar Bergen aan Zee

De dienstregeling geldt van maandag t/m zaterdag (op zon- en feestdagen rijdt de buurtbus niet).
Feestdagen in 2018: 1 januari, 2 april, 27 april, 10 mei, 21 mei, 25 en 26 december.
Op zaterdag worden de eerste ritten (in de gele kolommen) niet gereden.
Van 22 juli t/m 26 augustus worden de ritten met vertrek om xx:55 vanaf Bergen Plein NIET gereden. In deze periode rijdt Connexxion met lijn 166 (huidige lijn 6) ook op deze route.


Overzicht van alle dienstregelingen
Plaats Straat/halte                                      
  NIET op zaterdag maandag t/m zaterdag
CAMPERDUIN strandafgang Camperduin V 08:26 09:10 10:10  11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 
SCHOORL Laanweg (centrum)   08:37 09:37 10:37  11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 
BERGEN Plein (centrum) A 08:5109:1609:5110:1610:5111:16 11:5112:1612:5113:1613:5114:1614:5115:1615:5116:1616:5117:16
Bus 6 uit Alkmaar V 08:5309:2309:5310:2310:5311:2311:5312:2312:5313:2313:5314:2314:5315:2315:5316:2316:5317:23
  Plein (centrum) V 08:5509:1909:5510:1910:5511:19 11:5512:1912:5513:1913:5514:1914:5515:1915:5516:1916:5517:19
  Komlaan   08:5709:2109:5710:2110:5711:21 11:5712:2112:5713:2113:5713:2114:5715:2115:5716:2116:5717:21
  Eeuwigelaan / Mosselenbuurt   08:5809:2209:5810:2210:5811:22 11:5812:2212:5813:2213:5814:2214:5815:2215:5816:2216:5817:22
  Eeuwigelaan / Middenblink   08:5909:2309:5910:2310:5911:23 11:5912:2312:5913:2313:5914:2314:5915:2315:5916:2316:5917:23
BERGEN AAN ZEE Zeeweg / de Franschman   09:0009:2410:0010:2411:0011:24 12:0012:2413:0013:2414:0014:2415:0015:2416:0016:2417:0017:24
  Zeeweg / busstation A 09:0309:2710:0310:2711:0311:27 12:0312:2713:0313:2714:0314:2715:0315:2716:0316:2717:0317:27
  Zeeweg / busstation V  09:30 10:30 11:30  12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
EGMOND AAN ZEE Voorstraat / busstation A  09:47 10:47 11:47  12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47