beeld
 "Jonas en de walvis" 

Dienstregeling lijn 410
van Bergen (Plein) naar Bergen aan Zee

De dienstregeling geldt van maandag t/m zaterdag (op zon- en feestdagen rijdt de buurtbus niet).
Op zaterdag worden de eerste ritten (in de gele kolommen) niet gereden.


Overzicht van alle dienstregelingen
Plaats Straat/halte              
  maandag t/m vrijdag (NIET op zaterdag)
CAMPERDUIN strandafgang Camperduin V 08:33 09:17 10:17 
SCHOORL Laanweg (centrum)   08:44 09:44 10:44 
Bus 6 uit Alkmaar A 08:4209:1209:4210:1210:4211:12
BERGEN Plein (centrum) V 09:0109.2610:0110:2611:0111:26
  Komlaan   09:0309:2810:0310:2811:0311:28
  Eeuwigelaan / Mosselenbuurt   09:0409:2910:0410:2911:0411:29
  Eeuwigelaan / Middenblink   09:0509:3010:0510:3011:0511:30
BERGEN AAN ZEE Zeeweg / de Franschman   09:0609:3110:0610:3111:0611:31
  Zeeweg / busstation A 09:0909:3410:0910:3411:0911:34
  Zeeweg / busstation V  09:37 10:37 11:37
EGMOND AAN ZEE Voorstraat / busstation A  09:54 10:54 11:54

 

Plaats Straat/halte                          
  maandag t/m zaterdag
CAMPERDUIN strandafgang Camperduin V 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 
SCHOORL Laanweg (centrum)   11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 
Bus 6 uit Alkmaar A 11:4212:1212:4213:1213:4214:1214:4215:1215:4216:1216:4217:12
BERGEN Plein (centrum) V 12:0112:2613:0113:2614:0114:2615:0115:2616:0116:2617:0117:26
  Komlaan   12:0312:2813:0313:2814:0314:2815:0315:2816:0316:2817:0317:28
  Eeuwigelaan / Mosselenbuurt   12:0412:2913:0413:2914:0414:2915:0415:2916:0416:2917:0417:29
  Eeuwigelaan / Middenblink   12:0512:3013:0513:3014:0514:3015:0515:3016:0516:3017:0517:30
BERGEN AAN ZEE Zeeweg / de Franschman   12:0612:3113:0613:3114:0614:3115:0615:3116:0616:3117:0617:31
  Zeeweg / busstation A 12:0912:3413:0913:3414:0914:3415:0915:3416:0916:3417:0917:34
  Zeeweg / busstation V  12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
EGMOND AAN ZEE Voorstraat / busstation A  12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54