Camperduin - Egmond
beeld
 Russisch gedenkteken 
 (slag bij Bergen in 1799) 

Dienstregeling lijn 410
van Camperduin naar Egmond aan Zee

Lijn 410: Camperduin - Groet - Schoorl - Bergen - Bergen aan Zee - Egmond aan den Hoef - Egmond aan Zee

De dienstregeling geldt van maandag t/m zaterdag (op zon- en feestdagen rijdt de buurtbus niet).
Feestdagen in 2020: 1 januari, 13 april, 27 april, 21 mei, 1 juni, 25 en 26 december.
Op zaterdag worden de eerste ritten (de gele kolommen) niet gereden.


Overzicht van alle dienstregelingen
Plaats Straat/halte                        
  NIET op zaterdag alleen op zaterdag maandag t/m zaterdag
SchoorlDamweg/garage v. LangenV08:29  11:29       
Heereweg/ex RABO 08:31  11:31       
Heereweg/de Sanderij 08:32  11:32       
Heereweg/de Blinkerd 08:34  11:34       
GroetHeereweg/dokterspost 08:37  11:37       
Camperduinstrandafgang 08:4009:2410:2411:4011:2412:2413:2414:2415:2416:2417:24
Hondsbosscheweg 08:4109:2510:2511:4111:2512:2513:2514:2515:2516:2517:25
GroetHeereweg/dokterspost 08:4409:2810:2811:4411:2812:2813:2814:2815:2816:2817:28
SchoorlHeereweg/de Blinkerd 08:4709:3110:3111:4711:3112:3113:3114:3115:3116:3117:31
Heereweg/de Sanderij 08:4909:3310:3311:4911:3312:3313:3314:3315:3316:3317:33
Heereweg/ex RABO 08:5009:3410:3411:5011:3412:3413:3414:3415:3416:3417:34
DamwegA | 09:3710:37 | 11:3712:3713:3714:3715:3716:3717:37
 Damweg/garage v. Langen  | pauze | ===> pauze (12 min.) <===
DamwegV | 09:4910:49 | 11:4912:4913:4914:4915:4916:49 
Laanweg/centrum 08:5109:5110:51 -->11:5112:5113:5114:5115:5116:51 
Duinweg/raadhuis 08:5209:5210:52 11:5212:5213:5214:5215:5216:52 
AagtdorpDuinweg/Bickerslaan 08:5309:5310:53 11:5312:5313:5314:5315:5316:53 
Duinweg/Gerbrandtslaan 08:5409:5410:54 11:5412:5413:5414:5415:5416:54 
Duinweg/manege Poelenburgh 08:5509:5510:55 11:5512:5513:5514:5515:5516:55 
BergenDuinweg/hotel Blooming 08:5609:5610:56 11:5612:5613:5614:5615:5616:56 
Landweg/Noordlaan 08:5709:5710:57 11:5712:5713:5714:5715:5716:57 
Landweg/Lindenlaan 08:5809:5810:58 11:5812:5813:5814:5815:5816:58 
Landweg/Luiveland 08:5809:5810:58 11:5812:5813:5814:5815:5816:58 
Landweg/Kerkedijk 08:5909:5910:59 11:5912:5913:5914:5915:5916:59 
Ide Klaas Minlaan/de Rekere 09:0110:0111:01 12:0113:0114:0115:0116:0117:01 
Leek/Wetering 09:0210:0211:02 12:0213:0214:0215:0216:0217:02 
Leek/de Marke 09:0310:0311:03 12:0313:0314:0315:0316:0317:03 
PleinA09:0510:0511:05 12:0513:0514:0515:0516:0517:05 
Bus 166 naar Alkmaar (NS station)V09:0610:0611:06 12:0613:0814:0815:0816:0817:08
LET OP: van 4 juli t/m 16 augustus rijdt de buurtbus niet om xx:08 (in deze periode rijdt bus 866 naar Bergen aan Zee om xx:27 en xx:57)
De buurtbus van xx:08 gaat naar Bergen aan Zee en keert terug naar Bergen en gaat om xx:32 naar Egmond aan Zee (via Bergen aan Zee)
PleinV09:0810:0811:08 12:0813:0814:0815:0816:0817:08 
Komlaan 09:1010:1011:10 12:1013:1014:1015:1016:1017:10 
Eeuwigelaan/Mosselenbuurt 09:1110:1111:11 12:1113:1114:1115:1116:1117:11 
Eeuwigelaan/Middenblink 09:1210:1211:12 12:1213:1214:1215:1216:1217:12 
Bergen aan ZeeZeeweg/de Franschman 09:1310:1311:13 12:1313:1314:1315:1316:1317:13 
Zeeweg/busstationA09:1610:1611:16 12:1613:1614:1615:1616:1617:16 
Zeeweg/busstationV09:1810:1811:18 12:1813:1814:1815:1816:1817:18 
Verspijckweg/Het Zeehuis 09:2110:2111:21 12:2113:2114:2115:2116:2117:21 
Zeeweg/Elzenlaan 09:2210:2211:22 12:2213:2214:2215:2216:2217:22 
Zeeweg/de Franschman 09:2410:2411:24 12:2413:2414:2415:2416:2417:24 
BergenEeuwigelaan/Middenblink 09:2510:2511:25 12:2513:2514:2515:2516:2517:25 
Eeuwigelaan/Mosselenbuurt 09:2610:2611:26 12:2613:2614:2615:2616:2617:26 
Komlaan 09:2710:2711:27 12:2713:2714:2715:2716:2717:27 
PleinA09:2910:2911:29 12:2913:2914:2915:2916:2917:29 
Einde van de afwijkende dienstregeling gedurende de periode 4 juli t/m 16 augustus.
Bus 166 naar Alkmaar (NS station)V09:3610:3611:36 12:3813:3814:3815:3816:3817:38
PleinV09:3210:3211:32 12:3213:3214:3215:3216:3217:32 
Komlaan 09:3410:3411:34 12:3413:3414:3415:3416:3417:34 
Eeuwigelaan/Mosselenbuurt 09:3510:3511:35 12:3513:3514:3515:3516:3517:35 
Eeuwigelaan/Middenblink 09:3610:3611:36 12:3613:3614:3615:3616:3617:36 
Bergen aan ZeeZeeweg/de Franschman 09:3710:3711:37 12:3713:3714:3715:3716:3717:37 
Zeeweg/busstationA09:4010:4011:40 12:4013:4014:4015:4016:4017:40 
Zeeweg/busstationV09:4310:4311:43 12:4313:4314:4315:4316:4317:43 
Verspijckweg/Het Zeehuis 09:4610:4611:46 12:4613:4614:4615:4616:4617:46 
Zeeweg/Elzenlaan 09:4710:4711:47 12:4713:4714:4715:4716:4717:47 
Zeeweg/de Franschman 09:4910:4911:49 12:4913:4914:4915:4916:4917:49 
BergenHerenweg/Voert 09:5010:5011:50 12:5013:5014:5015:5016:5017:50 
Herenweg/het Woud 09:5210:5211:52 12:5213:5214:5215:5216:5217:52 
Egmond a/d HoefHerenweg/Driehuizerweg 09:5310:5311:53 12:5313:5314:5315:5316:5317:53 
Herenweg/Karmel 09:5410:5411:54 12:5413:5414:5415:5416:5417:54 
Herenweg/Beatrixlaan 09:5410:5411:54 12:5413:5414:5415:5416:5417:54 
Herenweg/oude raadhuis 09:5510:5511:55 12:5513:5514:5515:5516:5517:55 
winkelcentrum de Driehoek 09:5610:5611:56 12:5613:5614:5615:5616:5617:56 
Egmonderstraatweg 09:5610:5611:56 12:5613:5614:5615:5616:5617:56 
Bus 164 naar Castricum (NS station)V     14:0515:0516:0517:05 
Egmond aan ZeeVoorstraat/P. Schotsmanstraat 09:5810:5811:58 12:5813:5814:5815:5816:5817:58 
Voorstraat/Pr. Hendrik Stg. 09:5910:5911:59 12:5913:5914:5915:5916:5917:59 
Zeeweg/hotel Zuiderduin 10:0011:0012:00 13:0014:0015:0016:0017:0018:00 
Zeeweg/Kennedyboulevard 10:0111:0112:01 13:0114:0115:0116:0117:0118:01 
Blvrd Ir de Vassy/vuurtoren 10:0211:0212:02 13:0214:0215:0216:0217:0218:02 
Wilhelminastraat 10:0311:0312:03 13:0314:0315:0316:0317:0318:03 
Voorstraat/busstation 10:0411:0412:04 13:0414:0415:0416:0417:0418:04 
Bus 165 naar Alkmaar (NS station)V10:1411:1412:14 13:1414:1415:1416:1417:1418:14
Buurtbus 408 naar Egmond Binnen / HeilooV10:2211:2212:22 13:2214:2215:2216:2217:22