beeld
 Russisch gedenkteken 
 (slag bij Bergen in 1799) 

Dienstregeling lijn 410
van Camperduin naar Egmond aan Zee

Lijn 410: Camperduin - Groet - Schoorl - Bergen - Bergen aan Zee - Egmond aan den Hoef - Egmond aan Zee

Dienstregeling geldt van maandag t/m zaterdag (op zon- en feestdagen rijdt de buurtbus niet).
Op zaterdag worden de eerste ritten (in de gele kolommen) niet gereden.


Overzicht van alle dienstregelingen
Plaats Straat/halte                      
  NIET op zaterdag alleen op zaterdag maandag t/m zaterdag
SCHOORL Damweg / garage van Langen V 08:22    11:22     
  Heereweg / Sportlaan   08:24    11:24     
  Heereweg / de Sanderij   08:25    11:25     
GROET Heereweg / Hoogduinen   08:27    11:27     
  Heereweg / dokterspost   08:30    11:30     
CAMPERDUIN strandafgang Camperduin   08:3309:1710:1711:17 11:3312:1713:1714:1715:1716:17
  Heereweg / Hondsbosscheweg   08:3409:1810:1811:18 11:3412:1813:1814:1815:1816:18
GROET Heereweg / dokterspost   08:3709:2110:2111:21 11:3712:2113:2114:2115:2116:21
  Heereweg / Hoogduinen   08:4009:2410:2411:24 11:4012:2413:2414:2415:2416:24
Bus 151 naar Alkmaar V 09:0410:0411:0412:0412:0413:0414:0415:0416:0417:04
SCHOORL Heereweg / de Sanderij   08:4209:2610:2611:26 11:4212:2613:2614:2615:2616:26
  Heereweg / Sportlaan   08:4209:2610:2611:26 11:4212:2613:2614:2615:2616:26
  Damweg / garage van Langen A |09:2910:2911:29 |12:2913:2914:2915:2916:29
  Damweg / garage van Langen V |09:4210:4211:42 |12:4213:4214:4215:4216:42
  Laanweg / centrum   08:4409:4410:4411:44 11:4412:4413:4414:4415:4416:44
  Duinweg / raadhuis   08:4509:4510:4511:45 11:4512:4513:4514:4515:4516:45
AAGTDORP Duinweg / Bickerslaan   08:4609:4610:4611:46 11:4612:4613:4614:4615:4616:46
  Duinweg / Gerbrandtslaan   08:4709:4710:4711:47 11:4712:4713:4714:4715:4716:47
  Duinweg / Poelenburgh   08:4809:4810:4811:48 11:4812:4813:4814:4815:4816:48
BERGEN Duinweg / hotel Blooming   08:4909:4910:4911:49 11:4912:4913:4914:4915:4916:49
  Landweg / Noordlaan   08:5009:5010:5011:50 11:5012:5013:5014:5015:5016:50
  Landweg / Lindenlaan   08:5009:5010:5011:50 11:5012:5013:5014:5015:5016:50
  Landweg / Luiveland   08:5109:5110:5111:51 11:5112:5113:5114:5115:5116:51
  Landweg / Kerkedijk   08:5209:5210:5211:52 11:5212:5213:5214:5215:5216:52
  Ide Klaas Minlaan / De Rekere   08:5409:5410:5411:54 11:5412:5413:5414:5415:5416:54
  Leek / Wetering   08:5509:5510:5511:55 11:5512:5513:5514:5515:5516:55
  Leek / De Marke   08:5609:5610:5611:56 11:5612:5613:5614:5615:5616:56
  Plein (centrum) A 08:5809:5810:5811:58 11:5812:5813:5814:5815:5816:58
Bus 6 naar Alkmaar V 09:2010:2011:2012:2012:2013:2014:5015:2016:2017:20
  Plein (centrum) V 09:0110:0111:0112:01 12:0113:0114:0115:0116:0117:01
  Komlaan   09:0310:0311:0312:03 12:0313:0314:0315:0316:0317:03
  Eeuwigelaan / Mosselenbuurt   09:0410:0411:0412:04 12:0413:0414:0415:0416:0417040
  Eeuwigelaan / Middenblink   09:0510:0511:0512:05 12:0513:0514:0515:0516:0517:05
BERGEN AAN ZEE Zeeweg / de Franschman   09:0610:0611:0612:06 12:0613:0614:0615:0616:0617:06
  Zeeweg / busstation A 09:0910:0911:0912:09 12:0913:0914:0915:0916:0917:09
  Zeeweg / busstation V 09:1010:1011:1012:10 12:1013:1014:1015:1016:1017:10
  Verspijcklaan / het Zeehuis   09:1310:1311:1312:13 12:1313:1314:1315:1316:1317:13
  Zeeweg / Elzenlaan   09:1410:1411:1412:14 12:1413:1414:1415:1416:1417:14
BERGEN Zeeweg / de Franschman   09:1610:1611:1612:16 12:1613:1614:1615:1616:1617:16
  Eeuwigelaan / Middenblink   09:1710:1711:1712:17 12:1713:1714:1715:1716:1717:17
  Eeuwigelaan / Mosselenbuurt   09:1810:1811:1812:18 12:1813:1814:1815:1816:1817:18
  Komlaan   09:1910:1911:1910:19 10:1913:1914:1915:1916:1917:19
  Plein (centrum) A 09:2110:2111:2112:21 12:2113:2114:2115:2116:2117:21
Bus 6 naar Alkmaar V 09:2010:2011:2012:2012:2013:2014:5015:2016:2017:20
  Plein (centrum) V 09:2610:2611:2612:26 12:2613:2614:2615:2616:2617:26
  Komlaan   09:2810:2811:2812:28 12:2813:2814:2815:2816:2817:28
  Eeuwigelaan / Mosselenbuurt   09:2910:2911:2912:29 12:2913:2914:2915:2916:2917:27
  Eeuwigelaan / Middenblink   09:3010:3011:3012:30 12:3013:3014:3015:3016:3017:30
BERGEN AAN ZEE Zeeweg / de Franschman   09:3110:3111:3112:31 12:3113:3114:3115:3116:3117:31
  Zeeweg / busstation A 09:3410:3411:3412:34 12:3413:3414:3415:3416:3417:34
  Zeeweg / busstation V 09:3710:3711:3712:37 12:3713:3714:3715:3716:3717:37
  Verspijcklaan / het Zeehuis   09:4010:4011:4012:40 12:4013:4014:4015:4016:4017:40
  Zeeweg / Elzenlaan   09:4110:4111:4112:41 12:4113:4114:4115:4116:4117:41
BERGEN Zeeweg / de Franschman   09:4310:4311:4312:43 12:4313:4314:4315:4316:4317:43
  Herenweg / de Voert   09:4410:4411:4412:44 12:4413:4414:4415:4416:4417:44
  Herenweg / gasterij 't Woud   09:4610:4611:4612:46 12:4613:4614:4615:4616:4617:46
EGMOND A/D HOEF Herenweg / Driehuizerweg   09:4710:4711:4712:47 12:4713:4714:4715:4716:4717:47
  Herenweg / Karmel   09:4810:4811:4812:48 12:4813:4814:4815:4816:4817:48
  Herenweg / Beatrixlaan   09:4810:4811:4812:48 12:4813:4814:4815:4816:4817:48
  Herenweg / oude Raadhuis   09:4910:4911:4912:49 12:4913:4914:4915:4916:4917:49
  winkelcentrum de Driehoeck   09:5010:5011:5012:50 12:5013:5014:5015:5016:5017:50
  Egmonderstraatweg   09:5010:5011:5012:50 12:5013:5014:5015:5016:5017:50
Buurtbus 408 naar Egmond Binnen / Heiloo V 10:2411:2412:2413:2413:2414:2415:2416:2417:24-
Bus 164 naar Castricum V 10:1311:1312:1313:1313:1314:1315:1316:1317:1318:13
Bus 165 naar Alkmaar V 10:1611:1612:1613:1613:1614:1615:1616:1617:1618:14
EGMOND AAN ZEE Voorstraat / P. Schotsmanstraat   09:5210:5213:5212:52 12:5213:5214:5215:5216:5217:52
  Voorstraat / Pr. Hendrik Stg.   09:5310:5311:5312:53 12:5313:5314:5315:5316:5317:53
  Voorstraat / busstation   09:5410:5411:5412:54 12:5413:5414:5415:5416:5417:54
  Rooseveltstraat / Agnes   |||| |||||17:57