beeld
 Russisch gedenkteken 
 (slag bij Bergen in 1799) 

Dienstregeling lijn 410
van Camperduin naar Egmond aan Zee

Lijn 410: Camperduin - Groet - Schoorl - Bergen - Bergen aan Zee - Egmond aan den Hoef - Egmond aan Zee

Dienstregeling geldt van maandag t/m zaterdag (op zon- en feestdagen rijdt de buurtbus niet).
Feestdagen in 2018: 1 januari, 2 april, 27 april, 10 mei, 21 mei, 25 en 26 december.
Op zaterdag worden de eerste ritten (in de gele kolommen) niet gereden.


Overzicht van alle dienstregelingen
Plaats Straat/halte                        
  NIET op zaterdag alleen op zaterdag maandag t/m zaterdag
SCHOORL Damweg / garage van Langen V 08:15    11:15      
  Heereweg / Sportlaan   08:17    11:17      
  Heereweg / de Sanderij   08:18    11:18      
GROET Heereweg / Hoogduinen   08:20    11:20      
  Heereweg / dokterspost   08:23    11:23      
CAMPERDUIN strandafgang Camperduin   08:2609:1010:1011:10 11:2612:1013:1014:1015:1016:1017:10
  Heereweg / Hondsbosscheweg   08:2709:1110:1111:11 11:2712:1113:1114:1115:1116:1117:11
GROET Heereweg / dokterspost   08:3009:1410:1411:14 11:3012:1413:1414:1415:1416:1417:14
  Heereweg / Hoog Duinen   08:3309:1710:1711:17 11:3312:1713:1714:1715:1716:1717:17
Bus 151 naar Alkmaar A 08:3109:0510:0511:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:05
SCHOORL Heereweg / de Sanderij   08:3509:1910:1911:19 11:3512:1913:1914:1915:1916:1917:19
  Heereweg / Sportlaan   08:3509:1910:1911:19 11:3512:1913:1914:1915:1916:1917:19
  Damweg / garage van Langen A |09:2210:2211:22 |12:2213:2214:2215:2216:2217:22
  Damweg / garage van Langen V |09:3510:3511:35 |12:3513:3514:3515:3516:35
  Laanweg / centrum   08:3709:3710:3711:37 11:3712:3713:3714:3715:3716:37
  Duinweg / raadhuis   08:3809:3810:3811:38 11:3812:3813:3814:3815:3816:38
AAGTDORP Duinweg / Bickerslaan   08:3909:3910:3911:39 11:3912:3913:3914:3915:3916:39
  Duinweg / Gerbrandtslaan   08:4009:4010:4011:40 11:4012:4013:4014:4015:4016:40
  Duinweg / Poelenburgh   08:4109:4110:4111:41 11:4112:4113:4114:4115:4116:41
BERGEN Duinweg / hotel Blooming   08:4209:4210:4211:42 11:4212:4213:4214:4215:4216:42
  Landweg / Noordlaan   08:4309:4310:4311:43 11:4312:4313:4314:4315:4316:43
  Landweg / Lindenlaan   08:4309:4310:4311:43 11:4312:4313:4314:4315:4316:43
  Landweg / Luiveland   08:4409:4410:4411:44 11:4412:4413:4414:4415:4416:44
  Landweg / Kerkedijk   08:4509:4510:4511:45 11:4512:4513:4514:4515:4516:45
  Ide Klaas Minlaan / De Rekere   08:4709:4710:4711:47 11:4712:4713:4714:4715:4716:47
  Leek / Wetering   08:4809:4810:4811:48 11:4812:4813:4814:4815:4816:48
  Leek / De Marke   08:4909:4910:4911:49 11:4912:4913:4914:4915:4916:49
  Plein (centrum) A 08:5109:5110:5111:51 11:5112:5113:5114:5115:5116:51
Bus 166 naar Alkmaar V 09:0610:0611:0612:0612:0613:0614:0615:0616:0617:06
  Plein (centrum) V 08:5509:5510:5511:55 11:5512:5513:5514:5515:5516:55
  Komlaan   08:5709:5710:5711:57 11:5712:5713:5714:5715:5716:57
  Eeuwigelaan / Mosselenbuurt   08:5809:5810:5811:58 11:5812:5813:5814:5815:5816:58
  Eeuwigelaan / Middenblink   08:5909:5910:5911:59 11:5912:5913:5914:5915:5916:59
BERGEN AAN ZEE Zeeweg / de Franschman   09:0010:0011:0012:00 12:0013:0014:0015:0016:0017:00
  Zeeweg / busstation A 09:0310:0311:0312:03 12:0313:0314:0315:0316:0317:03
  Zeeweg / busstation V 09:0510:0511:0512:05 12:0513:0514:0515:0516:0517:05
  Verspijcklaan / het Zeehuis   09:0810:0811:0812:08 12:0813:0814:0815:0816:0817:08
  Zeeweg / Elzenlaan   09:0910:0911:0912:09 12:0913:0914:0915:0916:0917:09
BERGEN Zeeweg / de Franschman   09:1110:1111:1112:11 12:1113:1114:1115:1116:1117:11
  Eeuwigelaan / Middenblink   09:1210:1211:1212:12 12:1213:1214:1215:1216:1217:12
  Eeuwigelaan / Mosselenbuurt   09:1310:1311:1312:13 12:1313:1314:1315:1316:1317:13
  Komlaan   09:1410:1411:1410:14 10:1413:1414:1415:1416:1417:14
  Plein (centrum) A 09:1610:1611:1612:16 12:1613:1614:1615:1616:1617:16
Bus 166 naar Alkmaar V 09:3610:3611:3612:3612:3613:3614:3615:3616:3617:36
  Plein (centrum) V 09:1910:1911:1912:19 12:1913:1914:1915:1916:1917:19
  Komlaan   09:2110:2111:2112:21 12:2113:2114:2115:2116:2117:21
  Eeuwigelaan / Mosselenbuurt   09:2210:2211:2212:22 12:2213:2214:2215:2216:2217:22
  Eeuwigelaan / Middenblink   09:2310:2311:2312:23 12:2313:2314:2315:2316:2317:23
BERGEN AAN ZEE Zeeweg / de Franschman   09:2410:2411:2412:24 12:2413:2414:2415:2416:2417:24
  Zeeweg / busstation A 09:2710:2711:2712:27 12:2713:2714:2715:2716:2717:27
  Zeeweg / busstation V 09:3010:3011:3012:30 12:3013:3014:3015:3016:3017:30
  Verspijcklaan / het Zeehuis   09:3310:3311:3312:33 12:3313:3314:3315:3316:3317:33
  Zeeweg / Elzenlaan   09:3410:3411:3412:34 12:3413:3414:3415:3416:3417:34
BERGEN Zeeweg / de Franschman   09:3610:3611:3612:36 12:3613:3614:3615:3616:3617:36
  Herenweg / de Voert   09:3710:3711:3712:37 12:3713:3714:3715:3716:3717:37
  Herenweg / gasterij 't Woud   09:3910:3911:3912:39 12:3913:3914:3915:3916:3917:39
EGMOND A/D HOEF Herenweg / Driehuizerweg   09:4010:4011:4012:40 12:4013:4014:4015:4016:4017:40
  Herenweg / Karmel   09:4110:4111:4112:41 12:4113:4114:4115:4116:4117:41
  Herenweg / Beatrixlaan   09:4110:4111:4112:41 12:4113:4114:4115:4116:4117:41
  Herenweg / oude Raadhuis   09:4210:4211:4212:42 12:4213:4214:4215:4216:4217:42
  winkelcentrum de Driehoeck   09:4310:4311:4312:43 12:4313:4314:4315:4316:4317:43
  Egmonderstraatweg   09:4310:4311:4312:43 12:4313:4314:4315:4316:4317:43
Bus 165 naar Alkmaar V 09:4510:4511:4512:4512:4513:4514:4515:4516:4517:45
EGMOND AAN ZEE Voorstraat / P. Schotsmanstraat   09:4510:4513:4512:45 12:4513:4514:4515:4516:4517:45
  Voorstraat / Pr. Hendrik Stg.   09:4610:4611:4612:46 12:4613:4614:4615:4616:4617:46
  Voorstraat / busstation   09:4710:4711:4712:47 12:4713:4714:4715:4716:4717:47
Bus 164 naar Castricum V      14:1115:1116:1117:11 
Buurtbus 408 naar Egmond Binnen / Heiloo V 10:2211:2212:2213:2213:2214:2215:2216:2217:22-
  Rooseveltstraat / Agnes   |||| |||||17:50